SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!

HomePortalGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés

Share | 

6.08 All Dogs Go To Heaven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester

Hozzászólások száma : 855
Registration date : 2008. Sep. 19.

TémanyitásTárgy: 6.08 All Dogs Go To Heaven   Szomb. Nov. 13, 2010 12:45 pm

EGY KUTYA ÉLETE – Dean (Jensen Ackles) és Sam (Jared Padalecki) egy olyan ügyben dolgoznak, ahol vérfarkas tevékenységet gyanítanak, de kiderül, hogy egy bőrsétáló [skinwalker] (vendégszereplő Andrew Rothenberg) áll a gyilkosságok mögött egy család kutyájának bőrébe bújva, aki/ami bosszút áll gazdái ellenségein. Miután elfogják a kutyát, emberré változik, és elmondja Samnek és Deannek, hogy egy Alfa bőrsétáló több alvó “ügynököt” is teremtett, akik a parancsára lemészárolják családjaikat. Az egyetlen mód, hogy megelőzzék a tömeggyilkosságot az, hogy megkeresik és végeznek az Alfával.
Phil Sgriccia rendezte és Adam Glass írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://jensen-online.org
Lunaa
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: 6.08 All Dogs Go To Heaven   Szomb. Nov. 13, 2010 4:05 pm

Noh, akkor nyitom a sort:

a srácok öltönyben I love you xD meg úgy mindenhogy Very Happy
Az a kutya... *.* egy ilyet elfogadnék ^^ de azért mostmár tényleg nehéz nem gyanakodni, ha kutyát látok xD

Egyébként tetszett a rész. Jobban, mint az előző - gondolom azért, mert nem voltak Campbellék. Nélkülük sokkal jobb. Rolling Eyes

A végén szar volt hallani, hogy 'Samet' semmi nem érdekli, de hát ez van, ha valakinek nincs lelke, nem vártam mást. De a rész első felében valahogy nagyon bírtam, nem tudom, miért xD

Nem tudom, milyen lesz, mikor visszakapjaa lelkét, de én úgy képzelem el, hogy szegénynek rossz lesz. Alapból kétséges, hogy mi történik vele a pokolban, milyen együtt lenni Luciferrel és Mihállyal abban a ketrecben, de ha ezt számításba sem vesszük, akkor is, szerintem, ha újra Sam lesz, emlékezni fog a lélek nélkül eltöltött időre, mert az emlékeket az agya tárolja, csak akkor már érzések is fognak társulni a dolgokhoz. Márpedig ha a régi Sam lesz, akkor ő bizony pocsékul fogja magát érezni az elkövetett dolgok miatt. Legalábbis én így oldanám meg a dolgot, de hát hogy SPN worldben ez hogy műkődik, azt majd meglátjuk.
sliver
Nyavalygó áldozat

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2010. Oct. 22.

TémanyitásTárgy: Re: 6.08 All Dogs Go To Heaven   Vas. Nov. 14, 2010 8:45 pm

Ó, nekem tetszett nagyon ez a rész! Már az alapötlet is.. Vagyis hát az a kutya, meg, hogy meg akarta védeni a családját... pontosabban a nőt, végülis a srácot kinyírta, pedig az is bírta őt, nem? A féltékeny dög XD Azért jó, hogy nekem tacskóm van, ekkora mérettel biztos nem skinwalker... hacsak nem egy kisnövésű fazon kutya-alakja... de csak nem XD
Amúgy... ööö... Dean ki akarta nyírni Luckyt? Mert annyira célozgatta őt! Az nem lett volna szép dolog tőle, elvégre mégis perpill az ő oldalukon állt. "Samminátor"tól persze várható volt, de hát na!
Amúgy amikor a drámai vallatásos jelenet közepén Sam eldobta azt a labdát... haha! XD Mintha nem érezte volna át a helyzet komolyságát. =P
Na mindegy, szóval bírtam a kutyulit. A kis szeretetéhes, pszichopata dög.

És nem tudom, hogy vagytok ti vele, de nekem a vége is nagyon tetszett, mármint Sam és Dean "lelkizése"... Sam megmondta végre a frankót mindenről. Nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet, ha nem érzek semmit... úgy értem, miért akarnék akkor egyáltalán élni? Na jó, persze attól még jó a szex, meg minden, és neki van küldetése is, mármint a vadászat, de akkor is... Persze ha nem érzek semmit, nem vágyom valami többre.
Jah, és köszi Dean a "Dextert" XD Haha, Sam tényleg olyan most, mint Dex kábé az első szezonban volt a maga sorozatában.. bár neki legalább voltak elvei...
És aranyos volt, ahogy mondta Sam, hogy nem tudja, rosszabb, vagy jobb-e neki így, lelketlenül, de amennyire emlékszik, régebben jobb volt (vagy ilyesmi volt a lényege). Igazából örülök, hogy nem játssza el többé, hogy ő az "igazi" Sammy, igazából azt se értem, hogy eddig miért tette, mármint miért nem mondta el így Deannek, hogy szarik rá magasról... Csak azért, mert a segítségére volt szüksége, és gondolta, hogy Dean otthagyná? De Dean úgyse hagyja ott soha.
Ó, már előre félek, hogy Sammy mennyire fog szenvedni, amikor visszakapja a lelkét... és vajon Dean megundorodik tőle addigra annyira, hogy nehezére essen szeretni? Vagy ilyesmi.
Nemtom mi lesz.

"Im still you brother!"
"Im not your brother!"

na ja =P

Felhasználó profiljának megtekintése http://supnat.gportal.hu
sliver
Nyavalygó áldozat

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2010. Oct. 22.

TémanyitásTárgy: Re: 6.08 All Dogs Go To Heaven   Vas. Nov. 14, 2010 8:52 pm

Lunaa írta:

Nem tudom, milyen lesz, mikor visszakapjaa lelkét, de én úgy képzelem el, hogy szegénynek rossz lesz. Alapból kétséges, hogy mi történik vele a pokolban, milyen együtt lenni Luciferrel és Mihállyal abban a ketrecben, de ha ezt számításba sem vesszük, akkor is, szerintem, ha újra Sam lesz, emlékezni fog a lélek nélkül eltöltött időre, mert az emlékeket az agya tárolja, csak akkor már érzések is fognak társulni a dolgokhoz. Márpedig ha a régi Sam lesz, akkor ő bizony pocsékul fogja magát érezni az elkövetett dolgok miatt. Legalábbis én így oldanám meg a dolgot, de hát hogy SPN worldben ez hogy műkődik, azt majd meglátjuk.

Ó, amúgy csak a lélek nélkül eltöltött időre fog emlékezni... Mármint, ő Sam, a szó szoros értelmében véve, és csak átvitten csücsül a pokolban. De így is eléggé roncs lesz, ha majd rádöbben, hogy mi mindent szar dolgot csinált. Bár, még az is lehet, hogy reflexből a könnyebb utat választja, és teljesen elnyomja majd az érzéseit, akkor is, ha már lesznek neki. De előbb-utóbb majd úgyis magához tér, és akkor majd sok részen keresztül nézhetjük, ahogy látványosan szenved. De jó lesz.

Felhasználó profiljának megtekintése http://supnat.gportal.hu
elanor
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: 6.08 All Dogs Go To Heaven   Hétf. Nov. 15, 2010 5:37 pm

Nem volt rossz ez a rész, de remélem lesznek még sokkal izgalmasabbak is. A vége tetszett, kb. ezt a reakciót vártam Deantől.
Úgy néz ki, hogy mégiscsak ez a lélek- visszaszerzős dolog lesz a főszál.
De ezt a test-lélek dolgot egyre jobban nem értem. A pokolban ugyebár lelkek vannak, Dean is lelkek kínzásáról beszélt annak idején, és az ő teste is a földön maradt (Sam nem engedte elégetni sem, hátha szüksége lesz rá). Viszont amikor Cas kihúzta, a vállánál fogta meg, aminek nyoma is maradt. Akkor mégiscsak volt fizikai teste?
Na és mi van Sammel? Úgy tűnik, ő testestől-lelkestől beleesett a gödörbe, aztán valahogy elválasztották a lelkét, a többit ( test plusz szellem) pedig visszaküldték. Érdekes lenne elmélkedni rajta, hogy akkor most valójában hol is van, melyik az igazi Sam, de ez már elég sok filozófiai kérdést is felvetne. Pl. mitől ember az ember? A lélek-érzések, vagy a szellem-test-emlékek jelentenek többet?...
Mikeee
Kutakodó felfedező

Hozzászólások száma : 117
Registration date : 2009. Jun. 24.

TémanyitásTárgy: Re: 6.08 All Dogs Go To Heaven   Kedd Nov. 16, 2010 2:49 am

Tetszett ez a rész, hasonlított a régi kettesben vadászós részekre. Amikor Crowley feldobta a "visszaszerzem a lelket" dolgot, sejtettem, hogy nem megy az olyan könnyen, majd az évad végére esetleg visszaszerzik. Remélem ha visszaadja neki utána egyből kinyírják, hogy ne okozzon több kárt. Mármint Crowley. Jó volt a történet is, kissé megértem a csávót/kutyát, védeni akarta a családját, de a felsőbb utasítás miatt rosszakat is tett. Eddig ez egy új szörnyike, kíváncsi leszek mik jönnek még elő. Smile
Felhasználó profiljának megtekintése
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: 6.08 All Dogs Go To Heaven   

6.08 All Dogs Go To Heaven
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal