SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!

HomePortalGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés

Share | 

6.22 The Man Who Knew Too Much (évadzáró)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester

Hozzászólások száma : 850
Registration date : 2008. Sep. 17.

TémanyitásTárgy: 6.22 The Man Who Knew Too Much (évadzáró)   Szomb. Május 21, 2011 8:29 am

ERIC KRIPKE FŐPRODUCER ÍRJA AZ ÉVADZÁRÓT – A Sam (Jared Padalecki) fejében felállított fal összeomlik, és elszabadul a pokol. Dean (Jensen Ackles) és Bobby (Jim Beaver) most először vannak abban a helyzetben, hogy képtelenek segíteni rajta, és csak nézik, ahogy Sam meghasad. A mennyben vívott háború eléri a kritikus pontot.
Robert Singer rendezte és Eric Kripke írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://padalecki-online.net
Pepsy
Nyavalygó áldozat

Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

TémanyitásTárgy: Re: 6.22 The Man Who Knew Too Much (évadzáró)   Vas. Május 22, 2011 2:29 am

Nem jutok szóhoz. Nem...

Napok óta, sőt már hetek óta készültem erre a napra, amikor megnézem az évadzárót. A tavalyi évadfinálé után már bekészültem sok zsepivel, de erre most annyira nem volt szükségem. Egyszerűen nem fogom fel mi történt. Akárhogyan is, hogy csak egy sorozatról van szó, teljesen az életem részéve vált 2009 február óta. Szinte ezen nőttem fel. Emlékszem, amikor egymás után megnéztem 3-4 részt DVD-n, olyan jó volt. Na mindegy, nem is ez a lényeg.

Megmondom őszintén, hogy sírni akartam. De inkább csak tátva maradt a szám. Félek Castieltől XDD Ütött az évadzáró, de azért az ötödik évados szerintem sokkal sokkolóbb és izgalmasabb volt, meg persze azon lehetett bömbölni. Nem tudom mit mondhatnék még, túl frissek az élmények, de azért írnom kellett.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.gportal.hu/infinityonhigh
Ryah
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: 6.22 The Man Who Knew Too Much (évadzáró)   Hétf. Május 23, 2011 6:13 pm

Úristen ez most iszonyatosan sokkolt....nem jutok szóhoz :O
kb annyit tudok csak kinyögni hogy vissza a régi Cast T-T
Zsoca
Nyavalygó áldozat

Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2009. Oct. 31.

TémanyitásTárgy: Re: 6.22 The Man Who Knew Too Much (évadzáró)   Csüt. Május 26, 2011 8:10 pm

Hát emberek, én régen írtam, de most már muszáj lesz. Megnéztem már szombat hajnalban a részeket, alig 1 órája kerültek akkor fel. És hát még mindig nem bírom elfogadni, amit Castiel karakterével műveltek, mert számomra valahogy nem hiteles. És most lehet, hogy sokan utálni fogtok érte, de inkább írták volna ki, mondom ezt úgy, mit a kedvenc karakterem. De hogy másról is beszéljünk: szerintem elég kiszámítható volt a rész többi pontja, mind az, hogy Sam nem fog meghalni, csak leomlik a fal és ilyenek. Számomra a 21es rész kritikán aluli volt. DE főleg felesleges. Vissza lehet még hozni a dolgot egy jó 7. évaddal, ennek az évnek is megvoltak a fénypontjai, de nem ütötte meg nálam az 5ös szintjét (ami várható is volt). Most meg aztán szeptemberig tűkön ülhetünk Smile
Felhasználó profiljának megtekintése
Andi09
Nyavalygó áldozat

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2011. Jun. 21.

TémanyitásTárgy: Re: 6.22 The Man Who Knew Too Much (évadzáró)   Vas. Jún. 26, 2011 11:09 pm

Nekem vagy fél percig tátva volt a szám, mert ezt nem akartam elhinni. Szerintem nagyobbat szólt ez az évadzáró mint az ötödik évadé. Cas?! Szeretnénk visszakapni, úgyhogy leszel szíves visszavenni az arcodból! Shocked
Felhasználó profiljának megtekintése
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: 6.22 The Man Who Knew Too Much (évadzáró)   

6.22 The Man Who Knew Too Much (évadzáró)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal