SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!

HomePortalGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés

Share | 

7.03 THe Girl Next Door

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester

Hozzászólások száma : 850
Registration date : 2008. Sep. 17.

TémanyitásTárgy: 7.03 THe Girl Next Door   Szomb. Okt. 08, 2011 1:56 pm

JENSEN ACKLES RENDEZ – Dean (Jensen Ackles) rettentően haragos lesz, miután Sam (Jared Padalecki) eltűnik egy olyan ügy nyomozása közben, ami megegyezik egy olyan esettel, amit Sam akkor oldott meg, mikor még kicsi volt. Kiderül, hogy a démon Amy (vendégszereplő Jewel Staite), aki utolsó, semmirekellő bűnözők életét oltja ki, és veszi el az agyukat, hogy elfogyassza vacsorára – ugyanaz a démon, akire Sam bukkant kiskorában.
Jensen Ackles rendezte, Andrew Dabb és Daniel Loflin írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://padalecki-online.net
ancsy
Nyavalygó áldozat

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2011. Oct. 04.

TémanyitásTárgy: Re: 7.03 THe Girl Next Door   Vas. Okt. 09, 2011 11:55 pm

Hol vagytok? Miért nem írtok erről a részről? Hmmm?

na majd én helyettetek is XD

Nem tudom eldönteni tetszett-e ez a rész, vagy hogy mennyire tetszett. A másodikhoz képest számomra mindenképp egy visszalépés volt. Kicsit lassan haladnak ezek a leviatánok. Viszont kaptunk egy adag régi sn dolgot Very Happy Sam!Hozz pitét!És megint nem hozott Very Happy
Az elején a kórházas rész tetszett, volt benne feszültség rendesen…Dean leesett az ágyról XD
Ez a visszaemlékezés nem volt rossz, megint egy kicsivel többet megtudtunk Sammy-ről, sőt John-ról is. Szegény srácoknak basszus nem lehetett könnyű így felnőni. Dean még hagyján, ő mindig istenítette az apjukat, tette amit mondtak neki. De Sam soha nem akart így felnőni, őszintén szólva nem értem mi tartotta vissza attól, hogy elmeneküljön Amy-vel. Talán az, hogy John úgyis rájuk talált volna, vagy (és szeretném ezt hinni Smile nem akarta magára hagyni Dean-t.
Aranyos volt, ahogy mindig a kezére nézett, vagy megfogta a pracliját, amikor Lucifer szóba jött. Most olyan, mintha ez lenne az egyetlen kapaszkodója a való világhoz. Apropó Luci: baromira hiányzott…remélem látjuk még!

Ha a második rész kapcsán első-második évados feelingem volt, akkor most azt kell mondjam, hogy totál negyedik évados. Sammy-ről Dean majdnem megint kimondta, hogy szörny!Én megértem, hogy kezd kiakadni, kezd kiborulni nála a bili, de azért kicsit sok amit csinál! A negyedik évadban egy démonvérivó Sammy kérte tőle, hogy bízzon meg benne, és dolgozzon együtt egy démonnal…teljesen jól tette, hogy nemet mondott. De most??? Annyira tudtam, hogy nem mond igazat…kis köcsög. Lassan már kijárna neki egy alapos fejmosás.
Ha ezt Sammy megtudja ki fog borulni, és jogosan.

Amit nem tudok megérteni: Dean-nek miért a rögeszméje, hogy az emberek nem tudnak megváltozni? Ezzel majdhogynem aláírja, hogy öcsinek meg magának kellene lennie a Sátánnak, vagy legalábbis Azazel kölykének, de ez nem így van. Az emberek változnak Deano, ha tetszik, ha nem. Az meg a másik dolog, hogy a tesójáért mindent megtesz, hogy megvédje, megmentse attól akárkinek is kellene lennie Sam-nek, de ha idegenekről van szó pillanatok alatt kinyírja őket. :S És semmi részvétet, vagy megbánást nem láttam rajta, ez az ami leginkább zavar.
Nem tudom mi lesz itt, de a testvéri nagy szeretet azt hiszem megintcsak meginog. És most Dean miatt a változatosság kedvéért. Nem örülök neki.

De Mr. Ackles: nagyon jól megrendezett rész volt, gratula:) legközelebbre csak azt kell valahogy kiokoskodnia, hogy ha ő rendez, akkor is benne legyen a részben…alig láttuk.

„-Where is the pie?
-Here the cake!Close enough, right?” XDDDD

Felhasználó profiljának megtekintése
Zsoca
Nyavalygó áldozat

Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2009. Oct. 31.

TémanyitásTárgy: Re: 7.03 THe Girl Next Door   Hétf. Okt. 10, 2011 9:51 pm

Igen, Dean nálam is kezdi kihúzni a gyufát... Samnek le kéne üvöltenie a fejét. Kicsit nagy az egoja mostanság. Nem baj, kell ez, nem lehet valakit csak pozitivra csinálni, mert ott mindig sántít a történet. Lucy hiányzik, ááááá... Imádom azt az embert, színt visz a showba. Cas azért nem hiányzik, mert nála nem gond az, ha keveset szerepel, mert akkor meg nagyobat üt álltalában a rész. Amúgy mekkora poén lenne, ha azzal lenne vége a sorinak, hogy a kissrác megöli a Deant? Az elég wtf lenne azok után, hogy a Winchester tesókat senki se tudja kinyírni. Az új gonoszokat nem szeretem. Szerintem nem elég ötletes... Hiába, még minidg ahhoz tartom magam, hogy az 5. évadnál nem tudnak nagyobbat ütni. Ezek a részek is jók, és bár ott is 99% meg lehetet mondani a végkifejletet, addig elég érdekesen jutottunk el, sok ötelettel, jó mellékszereplőkkel stb. Most hiányolom a jó mellékszereplőket (Bobbyn és Luciferen kivűl). Na, lehet utálni, hogy mostanában csak károgok, evvan Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: 7.03 THe Girl Next Door   

7.03 THe Girl Next Door
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal